Reference

Děkujeme, že jste byli součastí naší svatby! Peříčková stěna byla naprosto dokonalým doplňkem. Krásná, originální, perfektní - tyhle slova přesně vystihují spolupráci s Partywall. Pokud chcete obzvláštnit nejen Váš fotokoutek, s nimi rozhodně nešlápnete vedle. Stačí se jen domluvit na termínu a už se o nic nemusíte starat. Užasná slečna Danielka Vám stěnu přiveze, postaví a po akci ji zase vyzvedne a zabalí. A pak už jen vy a hosté na Vaši akci, budete uchváceni z finálního produktu. No, co víc si přát. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Tereza Beneda

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za zapůjčení instaxu. Vzala jsem ho na akci, kde udělal velikou radost. Krásně fotí, manipulace je snadná a máme krásné momentky. Ostatním se také velice líbit. Určitě Vašich služeb nevyužívám naposledy.

Adéla Milčinská

"S Partywall mám zkušenosti už dlouho a vždy byl výsledek perfektní. Jak fotostěny tak balónková výzdoba, vše děláno s pečlivostí a navíc je Danča strašně fajn! Určitě služby od Partywall využijeme ještě mnohokrát! nevyužívám naposledy."

Iveta Móžiová

Mockrát děkuji za pomoc s odhalením pohlaví miminka. Balónek s konfetami, který jsi mi dokázala tak narychlo připravit a dovézt, měl velký úspěch. Jak by řekla moje ségra " bylo to úžasně nádherný"

Marcela H.


"Partywall je skvělou volbou pro každého, kdo hledá originální a stylovou dekoraci pro svůj event. Nedávno jsem měla tu čest spolupracovat s nimi v rámci finále Photogirl a dalších eventů, musím říct, že jsem byla nadmíru spokojena. Sestavení dekorační stěny bylo opravdu rychlé, což bylo velké plus, protože jsme měli omezený čas na přípravu.

Výběr stěn byl působivý – zejména růžová stěna s růžičkovým motivem a bílá stěna zdobená peřím byly naprosto originální a staly se okamžitě centrálním bodem naší dekorace. Přidání balonků dodalo celému aranžmá ještě více života a barevnosti.

Kromě krásných dekorací bych chtěla zdůraznit i vynikající služby, které Partywall poskytují. Milá slečna, která se o nás starala, byla velmi přátelská a ochotná. Komunikace s ní byla hladká a efektivní, což výrazně přispělo k bezproblémovému průběhu naší spolupráce.

Celkově mohu Partywall vřele doporučit každému, kdo hledá kreativní a profesionální řešení pro dekoraci svých prostor. Jejich služby zaručeně dodají vaší akci ten správný šmrnc a nezapomenutelný dojem.""

Jana Marvanová